Last Updated:

اعتبار وکالت نامه تعویض پلاک خودرو تمدید شد

فرمون

به گزارش خبرنگار انتظامی خبرگزاری فارس، سردار سیدکمال هادیان‌فر رئیس پلیس راهور ناجا در گفت‌وگو با شبکه خبر در خصوص تمدید زمان وکالتنامه‌های منقضی شده نقل و انتقال خودرو اظهار داشت:‌ امروز در جلسه شورای کمیسیون مقابله با کرونا که با حضور آقای رئیس‌جمهور و همه اعضاء برگزار شد، الحمدلله تصویب شد که 40 روز به زمان وکالتنامه‌ها اضافه شود.

رئیس پلیس راهور ناجا تصریح کرد: این افزایش زمان به وکالتنامه‌هایی افرادی که در سال قبل وکالتنامه را دریافت کرده‌اند و همچنین به افرادی که امسال وکالتنامه را دریافت کرده‌اند تعلق می گیرد؛ یعنی 40 روز به زمان وکالتنامه‌ها افزوده خواهد شد.

وی گفت: افرادی بودند که سال گذشته وکالتنامه داشتند و مدت‌شان محدود بود و با تعطیلی مراکز شماره‌گذاری وکالتنامه منقضی شد؛ با تصویب این طرح 40 روز به مدت وکالتنامه‌شان اضافه می‌شود؛ همچنین به افرادی که امسال وکالتنامه تنظیم کرده‌اند نیز این افزایش زمان تعلق می گیرد.

سردار هادیان‌فر تأکید کرد:  به زمان وکالتنامه‌های منقضی شده در ایام کرونا 40 روز اضافه خواهد شد و این افراد می‌توانند از فردا صبح در 350 مرکز تعویض پلاک و نقل و انتقال خودرو در کشور خدمات دریافت کنند.