طرح ترافیک

ساعت و روزهای طرح زوج و فرد و طرح ترافیک 

طرح ترافیک و زوج و فرد جدید در روزهای شنبه تا چهارشنبه از ساعت ۶:۳۰ الی ۱۹ اجرا می‌شود. بر اساس آخرین مصوبه شورای ترافیک تهران، در روزهای پنجشنبه علاوه بر محدودیت طرح ترافیک، محدودیت زوج و فرد نیز برای کلیه خودروها برداشته شده است، بدین ترتیب در روزهای پنجشنبه علاوه بر خودروهای پلاک فرد، خودروهای پلاک زوج نیز در تمام طول روز مجاز به تردد در هر دو محدوده طرح ترافیک و زوج و فرد خواهند بود.

لازم به ذکر است اپلیکیشن فرمون با هشدار به هنگام نزدیک شدن به دوربین های طرح زوج و فرد و دوربین های محدوده طرح ترافیک از ورود شما به محدوده جلوگیری می کند.

یکی از ویژگی های جالب توجه اپلیکیشن فرمون ابزارهایی برای جلوگیری از جریمه شدن رانندگان است. اپلیکیشن فرمون به هنگام نزدیک شدن به دوربین های طرح ترافیک و یا زوج و فرد با آلارم به شما هشدار می دهد.

آخرین نسخه اپلیکیشن فرمون را از لینک زیر دانلود کنید:

دانلود فرمون

در ادامه نقشه طرح ترافیک و طرح زوج و فرد تهران به همراه جانمایی دوربین ها آمده است. محدوده طرح ترافیک با رنگ آبی و محدوده طرح زوج و فرد با رنگ قرمز مشخص شده است:

نقشه محدوده طرح ترافیک و زوج و فرد

مشاهده نقشه زوج و فرد و نقشه طرح ترافیک در گوگل مپ :

مطلب پیشنهادی  خرید طرح ترافیک 97 (روزانه، هفتگی، ماهیانه، سالیانه)
مطلب پیشنهادی  نحوه خرید طرح زوج و فرد
SOCIALICON
Instagram
LinkedIn
Google+
Facebook

15 پاسخ به “نقشه محدوده طرح ترافیک و زوج و فرد تهران”

   1. مگه آتاریه ؟
    با این کرایه ها وجریمه ها و بنزین و بیمه و طرح و…. چقدر ببریم خونه ؟ سیصد هزار باید کار کنی تا بتونی صد تومان بذاری جیبت دویستم بدی به دولت لانتوری

  1. سلام تردد برای افراد ساکن در محدوده طرح زوج و فرد نیز مشمول قوانین طرح زوج و فرد می باشد. اما معمولا کنترل بیشتر در محدوده ورود به طرح انجام می شود.

 1. اگه بخوام از منزل که داخل طرح زوج و فرد قرار داره به سمت خروج از از طرح برم ایا دوربین ها جریمه میکنند یا چون به سمت خروج میرم مشمول جریمه نمیشم اگه پلاک شهرستان باشه هم مشمول جریمه میشه چون میخواد از تهران خارج بشه بلاخره یه راهی باید بذارید نه اینکه طرف یک روز کامل باید بشینه که بتونه از تهران بره

  1. سلام معمولا دوربین ها ورود به طرح ترافیک و زوج و فرد را کنترل می کنند. پلاک شهرستان یا تهران تفاوتی ندارد.
   جهت مشاهده نقشه دوربین های طرح ترافیک و زوج و فرد با این پست مراجعه کنید:
   https://farmooon.ir/?p=120

 2. من از خیابان دماوند وارد امام علی شدم، به محدوده طرح وارد نشدم، چون دقیقا بعد از امان علی طرح شروع میشه، چرا برام پیام اومده جریمه شدم؟؟؟

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *