طرح زوج و فرد از ابتدای اسفندماه پنج شنبه ها نیز اجرا می شود

طرح زوج و فرد از ابتدای اسفندماه پنج شنبه ها نیز اجرا می شود

مطابق اعلام سردار محمدرضا مهماندار، رئیس پلیس راهنمایی و رانندگی تهران بزرگ، از پنجشنبه دوم اسفندماه، طرح ترافیک زوج و فرد در سطح شهر تهران اجرایی خواهد شد. وی علت این تصمیم را نزدیک شدن به ایام نوروز و افزایش حجم تردد مردم در سطح شهر و خیابان های منتهی به مراکز خرید در این ایام اعلام کرد. با توجه به ترافیک شدیدی که در این مناطق ایجاد می شود، طرح زوج و فرد در روزهای پنجشنبه از ساعت ۶:۳۰ صبح الی ۱۳ اجرایی خواهد شد.

مطلب پیشنهادی  راهنمای خرید طرح از سایت تهران من my.tehran.ir

سردار مهماندار در ادامه سخنانش افزود: اجرا شدن این طرح به دلیل درخواست های مردم به واسطه افزایش حجم ترافیک در روزهای پنجشنبه، سهولت کسب و کار بازاریان و مراکز خرید و تشویق مردم به استفاده از وسایل نقلیه عمومی بوده است. در روزهای دیگر هفته، مطابق معمول طرح ترافیک از ساعت ۶:۳۰ آغاز شده و تا ساعت ۱۹ ادامه دارد. مرز طرح ترافیک از سمت شمال به خیابان مطهری، از سمت جنوب به خیابان شوش، از سمت غرب به خیابان کارگر و از سمت شرق به خیابان شریعتی و هفده شهریور محدود می‌شود. مرز اجرای طرح زوج و فرد نیز از ضلع شرقی به بزرگراه امام علی (ع)، از ضلع جنوبی به بزرگراه بعثت، از ضلع غربی به بزرگراه نواب و چمران و از ضلع شمالی به بزرگراه همت محدود می‌شود.

مطلب پیشنهادی  خرید طرح ترافیک 98 (روزانه، هفتگی، ماهیانه، سالیانه)
خلاصه
اجرای طرح زوج و فرد از ابتدای اسفندماه در پنج شنبه ها
عنوان مقاله
اجرای طرح زوج و فرد از ابتدای اسفندماه در پنج شنبه ها
توضیحات
مطابق اعلام سردار محمدرضا مهماندار، رئیس پلیس راهنمایی و رانندگی تهران بزرگ، از پنجشنبه دوم اسفندماه، طرح ترافیک زوج و فرد در سطح شهر تهران اجرایی خواهد شد.
نویسنده
نام پابلیشر
فرمون
لوگو پابلیشر
اخبار ما را دراینستاگرام دنبال کنید

به این مطلب رای دهید

1 ستاره2 ستاره3 ستاره4 ستاره5 ستاره (رای ثبت نشده)
Loading...

مطالب مرتبط

دیدگاه بگذارید

  اشتراک در  
اطلاع از