خرید طرح ترافیک 97

– هر شهروندی که قصد دارد  با خودروی شخصی در محدوده طرح ترافیک تردد کنند، باید قبل از اولین ورود، اطلاعات شخصی و خودرو را در سامانه my.tehran.ir ثبت‌نام کند.

– شهروندان در هنگام ثبت‌نام در سامانه my.tehran.ir بعد از اینکه مشخص کردند به عنوان شخصی حقیقی ثبت‌نام می‌کنند، باید کدملی و تاریخ تولد خود را وارد کنند و بعد از مشاهده اطلاعات شناسنامه‌ای، همانند همه ثبت‌نام‌های اینترنتی، نام کاربری و رمز عبور مورد نظر خود را درج می‌کنند و سپس از طریق پیامک، کد فعال‌سازی را دریافت می‌کنند و پس از وارد کردن آن، می‌توانند  با رمز خود در قسمت ورود به پنل اصلی سایت دسترسی داشته باشند. همچنین اطلاعات مورد نیاز شامل مشخصات مندرج بر روی کارت ملی، سند مالکیت خودرو و نیز بارگذاری تصویر آن‌ها در وب سایت مذکور است.

–  سپس در پنل اصلی سایت، امکان ورود مشخصات یک یا چند خودرو و شارژ حساب شهروندی وجود دارد و کاربران می‌توانند حساب شهروندی خود را به میزان دلخواه شارژ کنند و از مبالغ آن برای خرید روزانه طرح ترافیک استفاده کنند.

-این مبالغ در حساب شهروندی افراد باقی می‌ماند و صرفا پس از تردد خودرو در محدوده طرح ترافیک، بسته به تعرفه و شرایط تردد (ساعات اوج یا غیر اوج و دارا بودن یا نبودن معاینه فنی برتر) ، هزینه طرح ترافیک آن روز محاسبه و از حساب کسر می‌شود و مانده آن برای تردد در روزهای بعد استفاده می‌شود.

-شهروندان دقت داشته باشند که طرح ترافیک و طرح زوج و فرد جدید در روزهای شنبه تا چهارشنبه از ساعت ۶:۳۰ تا ۱۹ اجرا می‌شود.
 

– طرح ترافیک علاوه بر روزهای جمعه و تعطیلات رسمی، در روزهای پنجشنبه نیز اجرا نخواهد شد و ورود به محدوده طرح ترافیک در این روزها برای عموم شهروندان آزاد و رایگان است.

 -دیگر به‌هیچ‌وجه فروش سالیانه و یکجای طرح ترافیک وجود ندارد و نرخ عوارض تردد در محدوده طرح ترافیک برای هر روز براساس نوع معاینه فنی خودرو و ساعات ورود و خروج محاسبه می‌شود.

– هزینه ورود و خروج خودروها بسته به ساعات اوج و غیراوج ترافیک متفاوت است و همچنین خودروهای دارای معاینه فنی برتر از ۲۰ درصد تخفیف برخوردار خواهند بود.

 

امتیاز ویژه تردد رایگان برای ساکنان محدوده طرح ترافیک جدید

در طرح ترافیک جدید برای اولین بار برای ساکنان محدوده طرح  تمهیداتی در نظر گرفته شده است که بر این اساس این افراد مجازند به طور رایگان و بدون پرداخت هزینه، یک‌بار در دو ساعت ابتدایی طرح یعنی پیش از ساعت ۸:۳۰ از محدوده خارج شوند و یک‌بار در دو ساعات پایانی اجرای طرح یعنی پس از ساعت ۱۷ به محل سکونت خود بازگردند.

-ساکنان در صورت تردد در بین این دو ساعت، باید همانند دیگر شهروندان عوارض پرداخت کنند و متقاضیان استفاده از این امتیاز، باید پس از آنکه همانند دیگر شهروندان مشخصات شخصی و اطلاعات خودروی خود را در سامانه my.tehran.ir ثبت کردند، نشانی محل سکونت خود را نیز در همین وب سایت وارد کنند و سپس با در دست داشتن سند مالکیت یا قرارداد اجاره‌ی واحد مسکونی خود به دفاتر خدمات الکترونیک شهر مراجعه کنند تا مدارک سکونتی آنها مورد تایید قرار گیرد. قراردادهای اجاره باید به صورت قانونی و همراه با کد رهگیری باشد و متقاضیان باید عوارض نوسازی و پسماند را نیز پرداخت کرده باشند.

 

نحوه رزرو مجوز تردد در محدوده طرح ترافیک

– در طرح ترافیک جدید می بایست روزهای مورد نظر از قبل رزرو شود که برهمین اساس، افراد متقاضی پس از یک‌بار ثبت‌نام و افزودن اطلاعات خودرو و شارژ ابتدایی حساب شهروندی، تنها کاری که برای ورود به محدوده طرح ترافیک باید انجام دهند، خرید مجوز روزانه قبل از ورود به محدوده است.

– فایل مربوط به روزهای شنبه تا چهارشنبه هر هفته، در بامداد روز جمعه قبل باز خواهد شد و شهروندان می‌توانند هر تعداد از روزهای هفته را که قصد ورود به محدوده طرح دارند، از طریق سامانه my.tehran.ir خریداری یا به عبارتی رزرو کنند. این کار در روزهای بعد نیز ممکن است و این امکان تا روز چهارشنبه برقرار خواهد بود اما دقت داشته باشید که در طول روز پنجشنبه، محدودیت طرح ترافیک وجود ندارد و ورود به محدوده آزاد است.

– برای خرید مجوز طرح ترافیک هر روز، باید ۳۶ هزار تومان (معادل حداکثر هزینه احتمالی یک روز تردد) در حساب فرد وجود داشته باشد، ولی رقم قطعی هزینه تردد در پایان هر روز محاسبه و برداشت خواهد شد.

– درصورتی‌که مجوز روزانه برای خودرو خریداری‌شده باشد اما استفاده نشود، مبلغ حداقل یک روز (۱۳۴۴۰ تومان) از حساب فرد کسر می‌شود. از این رو توصیه می‌شود شهروندان صرفا وقتی اقدام به خرید رزرو کنند که از نیاز خود به تردد در محدوده اطمینان دارند.

 

تکلیف پنجشنبه‌ها در اجرای طرح زوج و فرد  و طرح جدید

– بر اساس آخرین مصوبه شورای ترافیک تهران، در روزهای پنجشنبه که از شمول طرح ترافیک خارج‌شده، محدودیت زوج و فرد نیز برای کلیه خودروها برداشته شد، بدین ترتیب در روزهای پنجشنبه علاوه بر خودروهای پلاک فرد، خودروهای پلاک زوج نیز در تمام طول روز مجاز به تردد در هر دو محدوده طرح ترافیک و زوج و فرد خواهند بود.

 

مطلب پیشنهادی  نقشه محدوده طرح ترافیک و زوج و فرد تهران

مجوزهای طرح ترافیک جانبازان، معلولان و بیماران خاص

–  بر اساس مصوبه شورای اسلامی شهر تهران، در سال ۱۳۹۷ برای جانبازان نسبت به گذشته شرایط ویژه‌ای در نظر گرفته  شده است. بدین ترتیب که خودروهای با پلاک ویلچر (پلاک ژ) برای اولین بار به صورت قانونی از پرداخت عوارض طرح ترافیک کاملا معاف شده‌اند و این موضوع در مستندات قانونی طرح ترافیک جدید نیز درج شده است. مالکان این دسته از خودروها نیاز به ثبت اطلاعات خود در سامانه طرح ترافیک نیز ندارند.

– به علاوه، خودروهای پلاک شخصی جانبازان ۲۵ درصد به بالا هم در قالب سهمیه‌ای که همانند سنوات گذشته در اختیار بنیاد شهید و امور ایثارگران قرار گرفته است، از پرداخت عوارض طرح ترافیک معاف شده‌اند. اطلاعات این دسته از خودروها باید ابتدا  همانند همه افراد در سامانه my.tehran.ir ثبت شده باشد و سپس به تعدادی از این خودروها به میزان سهمیه‌های مقرر، همانند سال‌های گذشته از سوی نمایندگان بنیاد شهید و امور ایثارگران سهمیه مربوطه واگذار خواهد شد.

– جانبازان و ایثارگرانی که متقاضی بهره‌مندی از سهمیه ورود به طرح ترافیک هستند، پس از ثبت‌نام در سایت مزبور باید مدارک خود را به دفاتر بنیاد ارائه دهند و نیازی به مراجعه به دفاتر الکترونیک شهر ندارند.

– در خصوص بیماران خاص و افراد دارای معلولیت جسمی و حرکتی نیز همانند گذشته سهمیه‌هایی در نظر گرفته شده است که به تعدادی از خودروهای این اقشار تخصیص می‌یابد. مجوزهای طرح ترافیک این دو گروه نیز به مانند سال‌های قبل به واسطه نهادهای دولتی و غیردولتی مرتبط با حوزه معلولان و بیماران خاص، بین متقاضیان توزیع می‌شود. متقاضیان این سهمیه‌ها باید پس از آنکه مانند دیگر شهروندان، اطلاعات شخصی و مشخصات خودرو را وارد سامانه کردند، به نهادهای مذکور مراجعه کنند و نیازی به حضور و ارائه مدرک در دفاتر خدمات الکترونیک شهر ندارند.

– لازم به تأکید است ثبت‌نام اولیه این اقشار به معنای بهره‌مندی از سهمیه طرح ترافیک نیست و قطعی شدن آن، منوط به اختصاص سهمیه بر اساس تعداد در نظر گرفته شده از سوی نماینده نهادهای متصدی امر خواهد بود. بدیهی است سایر عزیزانی که به واسطه محدودیت‌های فوق امکان دریافت سهمیه را پیدا نمی‌کنند،می‌توانند همانند سایر شهروندان به صورت روزانه از طرح ترافیک استفاده کنند.

 

 ورود خودروهای غیرمجاز به محدوده طرح ترافیک جدید

آماده‌باش دوربین‌ها پایتخت

– طرح ترافیک در سال جاری از روز شنبه ۱۵ اردیبهشت با رعایت دقیق قانون و مصوبات مراجع ذیربط آغاز خواهد شد. از آن تاریخ هرگونه تردد در محدوده طرح ترافیک، تنها بر اساس ضوابط جدید مجاز خواهد بود و در غیر این صورت تردد غیرمجاز تلقی خواهد شد.

– شهرداری تهران با هماهنگی پلیس راهور با هدف برخورد شهروندمدارانه و تسهیل شرایط برای عموم، تصمیم گرفته است در دو هفته آغازین اجرای طرح ترافیک ۹۷ حتی‌الامکان زمینه‌ای فراهم کند که کسی جریمه نشود و  از این رو، در صورتی که برخی افراد تردد غیرمجاز داشته باشند، برای بار اول با ارسال پیامک به آن‌ها، به ایشان فرصت داده خواهد شد که با ثبت‌نام و شارژ حساب تا پایان اردیبهشت، جلوی جریمه شدن خود را بگیرند.

– در صورتی که خودرویی بدون ثبت‌نام و دریافت مجوز وارد محدوده طرح ترافیک شود، طبق قانون هم جریمه خواهد شد و هم بدهی او بابت عوارض تردد به حساب خودرو منظور و از طرق قانونی دریافت خواهد شد.

– سامانه my.tehran.ir که ثبت‌نام، شارژ حساب شهروندی و خرید مجوز روزانه در آن انجام می‌شود، تا پایان سال فعال خواهد بود و شهروندان تا قبل از اولین ورود به محدوده طرح می‌توانند در آن ثبت‌نام کرده و مجوز روزانه خریداری کنند تا تردد ایشان قانونی محسوب شود و مشمول جریمه نشود.

– کلیه دوربین‌های ورودی، خروجی و داخل معابر محدوده طرح ترافیک، تردد خودروها را ثبت می‌کنند و با توجه به افزایش تعداد و تقویت دوربین‌ها، به عموم راکبان خودروها توصیه می‌شود از مسیر قانونی برای ثبت‌نام و تردد در محدوده اقدام کنند تا با انباشت هزینه مضاعف جریمه و بدهی عوارض توأمان روبه‌رو نشوند.

 

مطلب پیشنهادی  نحوه خرید طرح زوج و فرد

 

نحوه شارژ حساب شهروندی چگونه است؟

– در صفحه اصلی سایت، امکان ورودِ مشخصات یک یا چند خودرو و شارژ حساب شهروندی وجود دارد. در این مرحله، کاربران می‌توانند حساب شهروندی خود را به میزان دلخواه شارژ کنند تا از آن برای خرید روزانه طرح ترافیک برای هر یک از خودروهای خود استفاده کنند.

–  این مبالغ در حساب شهروندی افراد باقی می‌ماند و صرفاً پس از تردد خودرو در محدوده طرح ترافیک، بسته به شرایط تردد (ساعات اوج یا غیر اوج و دارا بودن یا نبودن گواهی معاینه فنی برتر)، هزینه طرح ترافیک آن روز محاسبه و از حساب کسر می‌شود و مانده آن برای روزهای بعد استفاده می‌شود.

جدول قیمت طرح ترافیک

در ویدیوی زیر آموزش ثبت نام، شارژ و خرید مجوز روزانه در طرح ترافیک ۹۷ به طور کامل تشریح شده است. توصیه می کنیم جهت آشنایی با مراحل خرید طرح ترافیک این ویدیو را ببینید:

منبع: ایسنا

 

SOCIALICON
Instagram
LinkedIn
Google+
Facebook

208 پاسخ به “خرید طرح ترافیک ۹۷ (روزانه، هفتگی، ماهیانه، سالیانه)”

 1. با سلام به منظور اطلاع رسانی دقیق تر بعد از هربار استفاده از طرح ترافیک روزانه مبلغ هزینه و مانده حساب پیام داده شود

  1. سلام آیابایدبرای خریدطرح مبلغ اولیه یعنی یک میلیون تومان راواریزکنم واگه این مبلغ رونداشته باشم چی؟ ممنون عباسی

   1. سلام خیر باید ابتدا در سامانه طرح ترافیک ثبت نام کنید و بعد با توجه به نیازتون طرح ترافیک خریداری کنید. قیمت های طرح ترافیک روزانه را در جدول بالا می تونید ببینید.

 2. سلام طرح هفته گی و یا ماهانه دیگر وجود نداره؟ و اینکه اگه من طرح ترافیک روزانه خریداری کنم طرح زوج و فرد دیگر مشکلی ایجاد نمیکنه و میتونم روزی که پلاکم نیست تردد داشته باشم؟؟

 3. سلام منزل ما درمحدوده مرکزطرح ترافیک واقع می باشد فقط خروج ازساعت ۴بعدازظهربه بعد هم مشمول جریمه میشود؟واینکه ازطریق بزرگراه صیادشیرازی میخواهم ازتهران خارج شوم که این بزرگراه درمحدوده طرح زوجوفرد واقع شده آیا دراین بزرگراه به سمت خروج از تهران هم به دلیل مغایرت باآن روز مشمول جریمه طرح زوج وفرد خواهم شد؟

  1. سلام در طرح ترافیک جدید برای اولین بار برای ساکنان محدوده طرح  تمهیداتی در نظر گرفته شده است که بر این اساس این افراد مجازند به طور رایگان و بدون پرداخت هزینه، یک‌بار در دو ساعت ابتدایی طرح یعنی پیش از ساعت ۸:۳۰ از محدوده خارج شوند و یک‌بار در دو ساعات پایانی اجرای طرح یعنی پس از ساعت ۱۷ به محل سکونت خود بازگردند. متقاضیان استفاده از امتیاز سکونت در طرح، پس از آنکه همانند دیگر شهروندان مشخصات شخصی و اطلاعات خودروی خود را در سامانه my.tehran.ir ثبت کردند، نشانی محل سکونت خود را نیز در این سامانه وارد می‌کنند.
   در خصوص سوال دوم هم اگر در طرح باشید در صورت خروج از طرح زوج و فرد دوربین عکس نمی گیرد اما در صورت ورود به طرح جریمه می شوید.

 4. سلام
  سئوال بنده این است که چرا در سامانه و برای ورود در قسمت کد امنیتی حتی متن اعداد فارسی کپی شده از متن دیگر را بعد را انتقال به انگلیس دیده میشود و به هر طریق نمیتوانم به زبان فارسی تایپ کنم و بنابر این وارد سامانه نمیتوانم شوم.

  1. سلام لطفا از مرورگر دیگری استفاده کنید مثل کروم یا فایرفاکس
   اگر بازهم مشکل دارید با نصب اپلیکیشن «تهران من» که مختص طرح ترافیک هست اقدام به خرید طرح کنید. در کافه بازار می تونید جستجو و نصب کنید.

  1. سلام حداقل میزانی که می تونید شارژ کنید ۳۶۰۰۰ تومان است. اما میزانی که از شما کسر میشه با توجه به ساعت تردد شما و معاینه فنی خودرو تعیین میشه که کمتر از این مبلغ خواهد بود .

 5. سلام.برای ماشینی که پلاک شهرستان و ساکن شهرستان هست و صرفا فقط یکبار مثلا برای فردا نیاز به ورود به طرح دارد چطور میشه طرح خرید.؟نه حساب شهروندی داره نه دوباره تا آخر سال نیاز به ورود به طرح داره

  1. سلام تنها راه موجود همین هست باید به سامانه ای که در بالا توضیح داده شد مراجعه و بعد از شارژ حساب کاربری و انتخاب روز می تونید در محدوده طرح تردد کنید.

 6. سلام من هم خانواده جانبازیم وهم اینکه معلول داریم تو خونه چجوری میتونم اطلاعات بیشتری داشته باشم تا بتونم از اینها استفاده کنم .ممنون از راهنماییتون

  1. با سلام برای استفاده از سهمیه ایثارگران به بنیاد شهید و امور ایثارگران مراجعه کنید برای استفاده از طرح ویژه معلولین از طریق بهزیستی و نهادهای مربوطه اقدام بفرمایید.

 7. سلام خسته نباشید من ساکن طرح ترافیک هستم اگر از محدوده طرح ترافیک و زوج و فرد درساعت هشت و نه بخواهم خارج شوم توسط دوربین ها جریمه خواهم شد؟؟؟؟ بدلیل عدم همکاری موجر نمیتوانم اثبات کنم که در محدوده طرح زنگی میکنم

 8. سلام
  سال های قبل خرید طرح به صورت هم بود ولیکن امسال حرفش هست تبلیغش هست ولی امکان خریدش بصورت ماهانه و یا سالانه نیست اگر امکانش هست بفرمایید چه اقدامی باید صورت بگیرد لطفا شفاف پاسخ دهید

 9. سلام خسته نباشید من جانباز۳۷درصد نیروهای مسلح هستم آیامیتوانم ازامتیازآن درطرح ترافیک استفاده کنم لطفا راهنمایی بفرماییدباتشکر

 10. سلام ..من اگه فقط برای رسوندن فرزندم به مدرسه طرح می خوام ..تا قبل از ساعت ۷ ونیم صبح چقدر باید پرداخت کنم

  1. سلام همانطور که توضیح داده شده باید به سامانه تهران من مراجعه کنید حداقل مبلغی که میتونید شارژ کنید ۳۶۰۰۰ تومان هست که پس از ورود به طرح با توجه به نوع معاینه فنی و ساعت ورود و خروج به طور خودکار از حسابتون کسر میشه.

 11. سلام من بصورت مهمان واطلاعی از قوانین طرح ترافیک نداشتم
  آلان برایم پیامک آمده که وارد محدوده طرح شده اید آیا جریمه شده ام یا باید در سامانه شارژ بخرم لطفا راهنمایی کامل بعمل آورید

  1. سلام مطابق توضیحات ارائه شده به سایت تهران من مراجعه بفرمایید و ضمن پرکردن اطلاعات حساب خود را شارژ کنید مهزینه ورود به طرح ترافیک به طور خودکار از حساب شما کسر می شود و جریمه نمی شوید.

 12. ۱-با سلام با توجه به اینکه منزل ما در سمت راست خیابان سپاه ( بین پل چوبی و میدان سپاه )یعنی مرز طرح ترافیک می باشد آیا شامل یک بار تردد روزانه قبل از ۸/۳۰ وبعد از ساعت ۵ می شود.
  ۲- آیا با توجه به آدرس فوق فقط خروج از طرح ترافیک دوربین نمی گیره وجریمه نمیشه
  با تشکر

  1. سلام لطفا با در دست داشتن سند مالکیت یا قرارداد اجاره‌ی واحد مسکونی خود به دفاتر خدمات الکترونیک شهر مراجعه کننید تا بررسی و خدمتتون اعلام بشه که مشمول امتیاز ساکنین طرح ترافیک میشید یا خیر

  1. سلام چون دوربین های کنترل طرح ترافیک در ورودی محدوده طرح قرار گرفتند در هر زمان که وارد طرح شوید توسط دوربین ثبت می شود.

 13. سلام ،من در اسنپ به تازگی مشغول شده ام ،و امشب ساعت ۲۱ و در تاریخ سوم مهر ۹۷ برایم پیامک آمده است که
  مالک محترم خودروی به پلاک،،،،،،،،،،،،،،،،شما در تاريخ۱۳۹۷/۰۶/۲۵بدون پرداخت عوارض مربوطه وارد محدوده طرح شده ايد و اين عوارض به حساب بدهي شما در شهرداری منظور خواهد شد
  این نکته که آیا جریمه میشوم یا نه چون من ثبت نام نکرده ام و من با برنامه waze مسیر هارو میرم و اصلا محدوده هارو نمیشاسم
  لطفا راهنمایی کنید که چطور جریمه نشوم و چکار کنم که دوباره این مشکل برام پیش نیاد

  1. سلام لطفا سریعا به سایت تهران من مراجعه کنید و حسابتونو شارژ بفرمایید تا هزینه ورود به طرح کسر و جریمه نشید.
   برای اینکه ازین به بعد جریمه نشید به این راهنما مراجعه کنید https://farmooon.ir/?p=855

 14. دوباره سلام
  اصلا با هر مرورگری رفتم نتونستم وارد
  سایت
  My.tehran.ir
  بشم
  همه شون میگن این سایت میخواهد اطلاعات شما را بدزدد
  حتی اوکی دادم بدزدد ولی باز مرورگر قبول نکرد
  چطور میتونم طرح بخرم
  پیشتر ممنون از راهنمایی شما

  1. سلام می تونید با استفاده از اپلیکیشن تهران من اقدام به خرید طرح کنید. کافیه در کافه بازار و یا سیب اپ “تهران من” سرچ کنید و اپلیکیشن تهران من نصب کنید.

 15. سلام خسته نباشید اگر قبل از ساعت ۶:۳۰ وارد طرح زوج و فرد بشیم و داخل طرح حرکت کنیم و خارج بشیم از حسابمون هزینه ای کسر میشه ؟

 16. سلام وعرض ادب
  من راننده اسنپم
  بر فرض اینکه من ثبت نام کردم و حساب شهروندیم شارژ کردم
  حالا سوالم اینه که من امروز میرم سر کار وهیچ احتیاجی به طرح پیدا نمیکنم
  یا به صورت عکس
  با این شرایط که من نمیدونم امروز وارد طرح میشم یانه
  باید چیکار کنم که هزینه الکی ندم
  یعنی چون از نظر سرویس بلاتکلیف هستم نمیدونم چیکارکنم

  1. سلام می تونید هر زمان که نیاز داشتید طراح ترافیک بخرید ( یعنی زمان ارائه سرویس در محدوده طرح) و در محدوده تردد کنید نیاز به خرید روزانه نیست.

 17. سلام با توجه به مطلب بالا .من صبح ها میخواهم از طرح خارج شوم .مشکلی نیست .فقط مشکل اینجاست که من میخواهم ساعت ۱ وارد طرح شوم و به خانه برگردم.من چه کار میتوانم‌کنم.

  1. سلام همانطور که در بالا توضیح داده شد برای ساکنین در محدوده طرح امکان یکبار ورود و خروج فراهم شده . لطفا با مدارک گفته شده به دفاتر خدمات الکترونیک شهر مراجعه بفرمایید.

 18. سلام خسته نباشید چه راهکاری میفرمایید که اگر اتفاقی وارد طرح شدم جریمه نشم یعنی میتونم یه مبلغی مثلا ۲ تا ۳۶ تومن شارژ کنم که اگر اتفاقی وارد طرح شدم مشکلی پیش نیاد ؟

  1. سلام بله می تونید
   حداقل مبلغ قابل شارژ ۳۶ هزارتومن هست که بسته به نوع معاینه فنی شما و ساعت ورود به طرح به صورت خودکار از حسابتون کسر میشه.
   همینطور در صورت عدم شارژ اگر شماره پلاک شما در سامانه راهور موجود باشه در صورت تخلف و ورود به طرح به شما پیامک هشدار ارسال میشه که هرچه سریعتر برای جلوگیری از جریمه شدن حساب خودتونو در سامانه تهران من شارژ کنید.

 19. سلام اگر تو سایت ثبت نام کنین و وارد طرح بشیم با توجه به ساعت ورود و خروج برامون جریمه میزنه تا ۳۶ هزار تومان میتونه باشه ولی اگه ثبت نام نکرده باشیم فقط ۲۰ هزار تومان جریمه میشی پس اگه ثبت نام نکنی فعلا به صرفه تره .بنظرتون اینجور نیست؟

  1. سلام خیر تا مبلغ ۳۶ هزار تومان هزینه ورود به طرح هست و در صورت عدم پرداخت و ورود غیر مجاز علاوه بر این مبلغ جریمه هم می شوید .

 20. آیا خودروهای هیبریدی که قبلا در سامانه ثبت شده انست و حساب شهروندی ایشان کامل است میتوانند بدون رزرو طرح روزانه وارد طرح شوند وآیا سیستم بخودی خود از ایشان مبلغ طرح ترافیک را کسر میکند و جریمه نمی شوند..با سپاس

  1. با سلام طبق آخرین اخبار موجود خودروهای هیبریدی نیازی به رزرو روزانه طرح ترافیک ندارند و به صورت روزانه هزینه عوارض از حساب شما کسر می شود.

 21. سلام
  من ۲ بار طرح روزانه خریدم
  از حسابم هم پول کسر شد. پیامک به “حساب شهروندی واریز شد” هم اومد تو طرح ترافیک هم رفتم فقط چرا قسمت مبلغ مسدودی ۷۲۰۰۰ تومان رو نمایش می دهد
  اون مبلغ مسدودی چه چیزی را نمایش می دهد ؟ چرا مبلغش کم نمیشه ؟

 22. سلام من فقط سه چهار ساعت ميخوام برم تو طرح لطف كنيد بگيد چقد بايد پرداخت كنم و الباقي پولي كه تو حساب كاربريم ميمونه چي ميشه من فقط يه روز كار دارمو نميخوام تو حسابم پول بمون بايد چيكار كنم لطفا راهنمايي كنيد چون پولشو ندارم اضاف پرداخت كنم

  1. سلام برای تردد در محدوده می تونید از وسایل نقلیه عمومی استفاده کنید . هزینه ای که کم میشه بستگی به معاینه فنی و ساعت ورود به طرح داره

 23. سلام ایا این امکان وجود دارد که بدون این که ما از قبل طرح رو رزرو کنیم و در همان روزی که میخوایم وارد طرح بشیم اون رو خریداری کنیم. ممنون میشم پاسخ بدین برام خیلی مهمه.

 24. سلام من اسنپ کار میکنم پلاکم فرد هستش.خونه ما داخل طرح زو ج و فرده. معمولا یک ربع به هفت بیرون میام و قبل از چهار میام خونه و ممکنه چندین بار از طرح زوج و فرد خارج بشم و دوباره برگردم.حالا میخواستم بدونم کدوم گزینه رو باید انتخاب کنم؟ ممنون

  1. سلام می تونید با مراجعه به سایت تهران من به صورت روزانه طرح ترافیک بخرید در حال حاضر تنها طرح روزانه وجود داره

 25. سلام
  من تو سامانه اقدام به خرید کردم چون حساب را قبلا باز کرده بودم این بار از من شماره پلاک ماشین نخواسته فقط زده ۳۶ تومن مسدود شده آیا خرید طرح قطعی شده؟
  آیا شماره پلاک نباید وارد میکردم؟

 26. سلام و عرض ادب من در سامانه ثبت نام كرده ام و براى طرح زوج و فرد استفاده ميكنم روزها رو اشتباه دو دفعه ثبت كرده ام يعنى روزى كه فرد بوده و من اجازه تردد داشته ام رو اخر شب همان روز كه ميخواستم روز بعدى رو خريدارى كنم اشتباه ثبت كردم و مبلغ ٣٦ هزار تومان از حساب من كم شده ميخواستم ببينم كل مبلغ عودت داده ميشه؟

 27. سلام
  من قبلا یک بار تت وسطای ثبت نام رفتم قطع شد بعد از اون هر کاری میکنم قبول نمیکنه سیستم در ضمن میگه کاربر با همین مشخصات در سیستم موجود اما نمیتونم خرید کنم یه راهکاری جلوی من بزارید
  در ضمن من میخوام یه ماهشو بدونم چقدر میشه

  1. سلام لطفا با سامانه ۱۳۷ داخلی ۵ تماس بگیرید راهنماییتون می کنن
   برای خرید با انتخاب روزهای موردنظرتون در هفته می تونید حساب کاربری خودتونو شارژ کنید امکان خرید یکجا وجود ندارد.

 28. سلام
  من نتونستم اصلا ثبت نام کنم. تو مرحله بارگذاری کارت ملی متوقف میشه. حتی خواستم بدون بارگذاری ادامه بدم ولی نمیره مرحله بعدی. سایز عکسم هم درسته و زیر ۲۰۰ کیلو بایت حدود ۸۰ کیلو بایته. هرچی زنگ می زنم ۱۳۷ داخلی ۵ کسی جواب نمیده… بعد کلی معطلی که میشم نفر اول صف پاسخگویی تلفن قطع میشه…الان دو هفته است که تلاش می کنم ولی موفق نمیشم. مرورگر هام هم آپدیت هستن.

  1. سلام از مرورگر گوگل کروم استفاده کنید. با سیستم دیگری و یا با گوشی امتحان کنید. متاسفانه تنها راه ثبت نام همین هست. البته از اپلیکیشن “تهران من ” هم می تونید استفاده کنید در کافه بازار و سیب اپ موجود هست.

 29. باسلام.چندتاسوال دارم
  ۱-چراایمیل راازخریدروزانه و….طرح ترافیک حذف نمیکنید؟
  ۲-کسی که ایمیل نداردنبایدبتواندثبت نام کند!؟

 30. سلام وقت بخير
  مبلغ مسدودي بعد از چه مدت محاسبه شده و مابقي عودت داده ميشود؟
  من ٣٦ زده بودم قبل از ساعت ٤ خروج زدم از طرح ،يعني بايد ٢٤ كم كنه و بقيرو آزاد كنه و به شارژم اضافه شه،اما سوال اينجاست كه كي اين مبلغ محاسبه ميشه؟

  1. سلام خودروهای صفر برای بهره مندی از تخفیف ۲۰ درصدی طرح ترافیک، بایستی برای اخذ معاینه فنی اقدام کنند و معاینه فنی برتر بگیرند

 31. سلام . من اصلا قصد خرید و ورود به طرح اصلی رو ندارم ! و فقط مشکلم طرح زوج و فرده پلاکم فرده و شغلم اسنپ و سه روز زوجی که در هفته دارم واقعا مشکل کار کرد دارم
  لطفا راهنمایی کنید که چیکار کنم

 32. سلام
  من مادرم در محدوده طرح زندگی می کند و در هفته یک بار باید یک شبانه روز در خدمت ایشان باشم . آیا می توانم برای آن روز از طرح ترافیک معاف باشم؟

 33. سلام خسته نباشید . من ۲۵ مهر میخوان وارد طرح ترافیک شم از صبح هرکاری میکنم نمیتونم طرح خرید کنم .
  ثبت نامم کردم ولی نمیتونم وارد شم همش میگ یچیزی اشتباهه .
  میشه راهنمایی کنید چیکار کنم
  ایا جایی برای خرید حضوری هست؟؟؟

  1. سلام امکان خرید حضوری وجود نداره و تنها راه خرید طرح مراجعه به سایت تهران من و یا اپلیکیشن تهران من هست
   لطفا با مرورگر کروم وارد بشید و یا از موبایل یا سایر دستگاه ها استفاده کنید.

 34. سلام‌من از اول اردیبهشت تا مهرماه ثبت نام نکرده در جریان ثبت نام‌نبودم‌ خونه ما هم‌تو‌محدوده طرح من الان ۱/۶۰۰ جریمه شده ام فقط هم در ساعت ۹:۳۰ خروج میکنم میخواستم اگه میشه راهنماییم کنید که میشه کاری کرد که کم یا قسط بندی بشه ممنون میشم راهنماییم کنید

  1. سلام در اسرع وقت جریمه خود را به زیر ۱ میلیون تومان کاهش دهید چون در صورت ایست پلیس، خودرو شما توقیف می شود. می توانید جرایم باقیمانده را به صورت موردی پرداخت کنید.
   اگر در محدوده طرح زندگی می کنید باید با در دست داشتن اطلاعات و مدارک محل سکونت، به دفاتر خدمات الکترونیک شهر مراجعه کنید.

 35. سلام من اولین بار وارد طرح شدم ی هفته پیش ولی پیامکی نیومد برام برا چ خطی میاد و چطور میشه من شماره تلفن جدید بدم ؟

 36. سلام. ایکاش برای افرادی که پلاک شهرستان هستند و سالی نهایتا ۴ یا ۵ بار برای درمان اجباراً به محدوده طرح زوج و فرد وارد میشدند ، تمهیداتی می اندیشیدید تا هزینه های اضافی بر دوش آنها تحمیل نشود .

 37. سلام و خسته نباشید،شما در جواب بعضی از دوستان که داخل محدوده طرح هستند و میخواهند خارج شوند به بعضی گفتید موقع خروج دوربین نمیگیره و به بعضی گفتید ورود و خروج را ثبت میکنه،کسی که داره خارج میشه از طرح چه لزومی داره جریمه بشه
  لطفا دقیقا توضیح دهید،
  ممنون

 38. سلام. من بعد از چند بار خرید طرح و اینکه هر بار بعد از ۱۰ ورود زدم و قبل از ۴ خروج هنوز مبلغی به حسابم برنگشته ، به حدی که الان ۱۸۰ هزار تومن مسدودی دارم ولی بهم بر نمیگردونن.با کی باید صحبت کنم؟

 39. سلام، اگر من روز جمعه وارد طرح بشوم و در محدوده بمانم و خودرو در پارکینگ هتل باشد و روز دوشنبه قبل از ساعت ۷ از محدوده خارج شوم آیا باید طرح ترافیک بخرم؟

  1. بسته به نوع معاینه فنی و ساعت ورود و خروج متفاوت است. حساب کاربریتونو شارژ کنید به طور خودکار از حسابتون کسر میشه.

 40. با سلام
  منزل اینجانب در خ ابن سینا یوسف اباد است پلاک ماشینم فرد است طی دو بار خروج از منزل در روز زوج و فقط تردد در محدوده خ اسدابادی و جهان ارا یوسف اباد و تره بار قزل قلعه مشمول دید دوربین و جریمه شده ام ایا صحیح است؟طی پیامک شهرداری اطلاع یافته ام این به معنای این است که در روز زوج در محدوده منزل خودم هم نمیتوانم تردد کنم ایا چنین است لطفا مرا روشن فرمایید بیش از این تمتضرر نشوم ممنونم

 41. باسلام خدمت عزیزان زحمتکش طرح ترافیک ، بنده درسامانه ثبت نام و حساب کاربری دارم و شارژ می باشد ، اگر انتخاب روز ورود به طرح را انجام نداده باشم و وارد طرح شوم آیا جریمه می شوم یا بطور اتوماتیک از حساب شهروندیم کسرخواهد شد . و یا حتما باید انتخاب روز نمایم . باتشکر

 42. با سلام بنده اصلا در تاریخی که برایم پیام اومده وارد طرح اصلی نشدم من که اصلا وارد طرح اصلی نمیشم چرا باید ثبت نام کنم

 43. با سلام
  امکان ثبت نام وجود ندارد و متن شناسه کاربری / سریال کیهان نامعتبر ظاهر می شود .لطفا” راهنمایی کنید .

 44. سلام محل کار من خیابان ولیصره ولی محل کار همسرم جای دیگری است برای مثال ما ساعت ۸ الی ۸٫۳۰ صبح یکبار وارد طرح و خارج شده و یکبار ساعت ۵ الی ۵٫۳۰ وارد و سپس خارج می شویم هزینه طرح ترافیک ما چقدر می شود؟ با تشکر

 45. سلام من سرویس مدارس میبرم و برچسب طرح زوج و فرد دارم تازه طرح ترافیکم ثبت نام کردم همش داره برام جریمه میاد چکار کنم و اگر بخام ثبت نام طرح ترافیکو لغو کنم میشه ؟؟

 46. سلام.من ثبت نام کردم و طرح خریدم ولی با اینکه یکی دوبار وارد طرح زوج و فرد شدم از حسابم کم نشده .یه مقدار گنگه اون سایت.این محاسبه مقدار هزینه چند وقت به چند وقت انجام میشه؟
  ممنون

  1. سلام نیازی به داشتن معاینه فنی ندارید اگر طرح ترافیک خریداری کردید و در محدوده طرح ترافیک تردد می کنید برای استفاده از تخفیف می تونید معاینه فنی برتر بگیرید

 47. باسلام ، من شهرستانی هستم طرح ترافیک خریدم برای یک هفته ولی اصلا وارد طرح نشدم ، راهی هست که اضافه پرداختیم را دریافت کنم باتوجه به اینکه دیگر به تهران برنمی‌گردم یا حداقل با این پلاک به تهران نمی آیم

  1. سلام در سامانه تهران من در قسمت حساب شهروندی بخشی با عنوان استرداد وجه وجود دارد که در صورت درخواست استرداد حداکثر تا ۲۴ ساعت بعد به حساب شما واریز خواهد شد.

 48. با سلام. آیا این درسته که نیمه دوم سال از اول مهر تا آخر اسفند ، طرح زوج و فرد تا ساعت ۱۷ یعنی ۵ بعد از ظهر هست ؟

 49. سلام من تا حالا خودروی شخصی نداشتم می شده لطفاً این چندتا سوال من رو جواب بدید،
  اول اینکه محدوده زوج و فرد با محدوده ترافیک چه تفاوتی داره؟

  دوم ،از کجا متوجه بشم که کجا داخل طرح است که به آن محدوده وارد نشم آیا تابلویی نصب شده؟

  سوم اگر طرح ترافیک بخرم یعنی بدون محدودیت می تونم وارد هردو محدوده ترافیک و زوج و فرد بشم و بدون محدودیت هم خارج بشم؟

  چهارم خرید طرح یکبار صورت می گیرد برای همان روز و در روزی که طرح خریدی هرچند بار وارد و خارج بشی مانعی نداره؟

  ممنونم از شما

  1. د راینجا نقشه محدوده طرح ترافیک و طرح زوج فرد می تونید ببینید
   نقشه محدوده طرح ترافیک و زوج و فرد تهران
   اگر پلاک فرد هستید فقط در روزهای فرد می تونید در محدوده طرح زوج و فرد تردد کنید
   برای تردد در محدوده طرح ترافیک هم باید طرح بخرید
   نحوه خرید طرح زوج و فرد
   خرید طرح ترافیک ۹۷ (روزانه، هفتگی، ماهیانه، سالیانه)

   سوال دوم بله
   سوال سوم بله
   سوال چهارم بله مانعی نداره اگر چندین بار وارد طرح و از آن خارج شوید، بار اول و آخر برای شما منظور خواهد شد.

 50. با سلام من الان درخواست طرح کردم و نوشت درخواست شما ثبت شد. و ۳۶ تومن و بلاک کرد. الان یعنی میتونم وارد طرح بشم؟ یا باید منتظر تائیدیه باشم؟

 51. سلام خسته نباشید
  من قبل از شروع طرح ترافیک وارد محدوده شدم سمت خیابان ایتالیا آیا برای خروج از سمت غرب هم باید طرح خریداری کنم یا نه؟

 52. سلام

  من امروز میخواهم ساعت ۴ بعد از ظهر وارد محدوده زوج و فرد بشم
  لطفا راهنمایی میکنید طرح زوج و فرد چه جوری خریداری کنم؟

 53. با سلام و خسته نباشید
  من برای ثبت نام در سایت تهران من مشخصات کد ملی و تاریخ تولد و کد امنیتی را وارد نمودم و روی مرحله بعد کلیک کردم
  پیغام (داده های ثبت معتبر نمیباشد) را نمایش داد. لطفا” راهنمایی فرمایید که خطای اعلام شده مربوط به چی میباشد ؟
  با تشکر از جوابگویی تان

 54. سلام‌بنده‌به‌تازگی‌ساکن‌تهران‌شدم‌وخودروی‌من‌پالک‌شهرستان‌میباشد‌چون‌ماشین‌روقسطی‌خریدم‌سندبه‌نام‌نشده‌راهنمایی‌کنید‌چطور‌میتونم‌طرح‌ثبت‌نام‌کنم‌یاروزهایی‌که‌به‌داخل‌طرح‌میرم‌چطور‌میتونم‌که‌‌طرح‌خریداری‌کنم‌
  باتشکر‌ازشم

  1. سلام تنها داشتن اطلاعات شخصی و محل سکونت، شماره پلاک خودرو و کد vin برای ثبت نام لازم است و نیازی به اینکه سند به نام شما باشد نیست

 55. سلام.وقت بخیر.
  اطلاعات خودروی من در سایت تهران من ثبت شده است.
  آیا برای هر بار ورود به محدوده طرح باید طرح رو خریداری کنم از قبل ؟
  و اینکه اگر بعد از ورود به محدوده ،اقدام به خرید طرح کنم مشمول جریمه نقدی میشم ؟؟

  1. سلام بله قبل از ورود به طرح باید خریداری کنید.
   اگر بدون خرید طرح وارد محدوده بشید به شما پیامکی ارسال میشه که باید سریعا اقدام به پرداخت هزینه طرح کنید تا جریمه نشید

 56. سلام،چطور بایدخریدساعتی داشته باشم،فقط توسایت my tehranروزانه داره.بعداینکه اگه جریمه داشته باشیم کجاثبت میشه واگه پرداختش نکنیم چه اتفاقی میوفته؟

  1. سلام در حال حاضر تنها راه خرید طرح همین روش هست و بر اساس مدت حضور شما در طرح و نوع معاینه فنی ، هزینه تردد به طور خودکار کسر میشه
   تردد در محدوده طرح ترافیک دو نوع جریمه داره هم باید به راهور، خلافی خودرو پرداخت کنید و هم عوارض تردد به شهرداری که در سایت تهران من و در حساب کاربری شما قابل مشاهده است

 57. سلام اگر بخوام ساعت ۸ صب از طرح زوج و فرد و طرح ترافیک خارج شوم و بعد از ساعت ۴ وارد طرح های زوج و فرد و ترافیک شوم،چه طرحی رو بایدبخرم؟؟؟

  1. سلام تنها یک نوع طرح موجود هست شما باید حساب کاربریتونو شارژ کنید به صورت خودکار از حساب شما کسر میشه حداقل مبلغ شارژ ۳۶ هزار تومان هست

 58. سلام
  من در روز شنبه از يك فرد كه در كنار خيابان طرح مى فروخت به مبلغ پنجاه هزار تومان طرح خريدم و سه بار برايم كد آمد از شماره ۹۸۱۳۷۰۰۰۰۰ و امروز بعد از يك هفته مسيجى از همين شماره دريافت كرده ام كه نوشته شما جريمه شديد و همچنين عوارض طرح ترافيك … الان من بايد چكار كنم ؟ از آن آقا فقط يه شماره تماس دارم .

 59. سلام بنده امروز قبل از ثبت‌نام در سامانه تهران من وارد طرح ترافیک شدم اگر بعداز ورودثبت‌نام وخریدانجام بدم مجدد جریمه باید پرداخت کنم؟ راهنمایی کنید باید چکاری انجام بدم درضمن تاالان پیامی بابت ورود به طرح ترافیک دریافت نکردم تشکر

  1. سلام برای برخوداری از معاینه فنی برتر باید به مراکز معاینه فنی مراجعه کنید و بعد از انجام تست های مربوطه برگه معاینه فنی برتر بگیرید

 60. باسلام ببخشید من سه روزه دارم تلاش میکنم نتونستم ثبت نام کنم…تومرحله دوم چندبار به نام کاربری ایراد گرفت ودو سه بار هم ارتباط برقرارنشد ودرآخر ک همه چی درست بود پبغام داد که تعداد درخواست شما بیش ازاندازه مجاز است..دیگه هروقت دوباره میرم اطلاعات تکمیل میکنم همین پیغامو میده… من باید چیکار کنم

  1. سلام بعد از ورود به سامانه تهران من از طریق پشتیانی در پایین صفحه تیکت بزنید و سوالتونو مطرح کنید و یا با سامانه ۱۳۷ داخلی ۵ تماس بگیرید

 61. سلام
  ایا میشه کسی که معاینه فنی عادی داره و مبلغ۳۶۰۰۰ تومان را پرداخت میکنه. معاینه فنی برتر بگیره و مبلغ ۲۸۸۰۰ را پرداخت کنه؟؟؟
  و قبلآ در سایت با معاینه فنی عادی ثبت نام کرده
  مرسی

  1. سلام بله میتوان با داشتن معاینه فنی عادی نسبت به اخذ معاینه فنی برتر اقدام کرد که در آن صورت مبلغ نیز تغییر خواهد کرد

 62. متاسفانه سامانه ۱۳۷ پاسخگو نیستند، وقتی که در سایت ثبت نام میکنم کد برام ارسال میشه اما داخل سایت میزنه خطایی رخ داده است مجددا که میزنم میگه نام کاربری ایراد داره کلا هر کاری میکنم نمیتونم ثبت کنم، سالمانه ۱۳۷ هم که زنگ میزنم میگه چنین شماره ای در شبکه موجود نیست، خیلی باحالن

  1. سلام برای ورود به سایت در زمان دیگری تلاش کنید بعضا این مشکل رخ میده
   برای تماس با سامانه ۱۳۷ اگر با تلفن همراه تماس میگیرید در ابتدای شماره ۰۲۱ وارد نکنید

  1. سلام نام کاربریتون باید با حروف شروع بشه اگر تکراری باشه پیام خطا میده برای ساخت یه نام کاربری منحصر به فرد می تونید از ترکیب حروف و اعداد استفاده کنید
   مثلا reza12

 63. سلام، اگر داخل طرح باشید، امکان خروج در هر ساعتی وجود دارد؟ مثلاً شب قبل بعد از ۱۹ وارد شده و امروز ساعت ۱۶ خارج بشید؟ در مورد خروج بعد از ۱۷ چطور؟

  1. سلام اگر کسی قبل از شروع طرح وارد محدوده شود و قبل از اتمام طرح (۱۹:۰۰) نیز از طرح خارج شود مشمول جریمه نخواهد شد و فقط عوارض به آن تعلق میگیرد .

 64. اگر منزل داخل طرح باشد، امکان خروج در هر ساعتی وجود ندارد؟ در این حالت بعد از ۱۷ نمیشه فقط یکبار خارج شد؟ فقط امکان یکبار ورود هست؟

  1. سلام اگر منزل داخل محدوده طرح باشه ابتدا میبایست در سایت تهران من ثبت نام کند و هر روز تنها یک خروج رایگان قبل از ساعت ۰۸۰۰ و یک ورود رایگان پس از ساعت ۱۷۰۰ میتواند داشته باشد.

 65. با سلام
  خرید چطور میتونم طرح ترافیک یک ساله بخرم و هزینش چقدره ؟
  با تشکر و ممنون از راهنمایی شما

 66. با سلام،میخواستم ببینم اگر ما در سامانه ثبت نام کنیم و مثلا مبلغ ۱۰۰ هزارتومان حساب شهروندی را شارژ کنیم آیا روز قبل از ورود به طرح باید دوباره وارد سایت بشویم و درخواست خرید طرح بدهیم یا نیازی نیست و با ورود به طرح به صورت اتوماتیک مبلغ کم میشه؟؟

 67. باسلام.باتوجه به عنایت غیر اخلاقی ان مقام تصمیم گیرنده بدین ترتیب ، پلاکهای زوج درهفته ۳روزوپلاکهای فرد۲روزمیتوانند داخل طرح گردنند، که این خودبی عدالتی وهنجارهای خاص خود رادارد.

 68. چرا ۲ روزه سایت فروش طرح مسدود شده و کار ما دولتی بوده و روزانه ما طرح می خریم چرا سایت مسدود شده ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

 69. سلام
  میخواستم بدونم اگر معاینه فنی برتر داشته باشیم ، سیستم به طور خودکار تخفیف و لحاظ میکنه یا باید از طریق دیگه ای اقدام کنیم

 70. سلام اگه بخاهیم روزهایی که پلاکمون به طرح زوج یافرد نمیخوره وارد طرح زوج یافرد بشیم چقد هزینه کم میشه

 71. با سلام و احترام
  من مادرم در روز سه شنبه مورخ ۹۷/۱۰/۱۸ ساعت ۱۵:۰۰ لغایت ۱۸:۰۰ نیاز به سنوگرافی در رادیولوژی اطهری و ویزیت دکتر فلب در نزدیکی بیمارستان جم را دارد. ایشان نیاز به صندلی چرخ دار بوده و ماشین من با پلاک فرد میباشد. لطفا برای نامبرده میتوان حدود ۳۰۰ متر تا بیمارستان و رادیولوژی اطهری مجوز ویژه اخذ نمود. لطفا راهنمائی فرمائید.

 72. سلام اگر بعد ساعت ۱۰ وارد شویم و بعد ساعت ۱۹ خارج شویم چقدر باید هزینه بپردازیم ؟؟؟؟چقدر از حسابمون کسر میشه ؟؟؟؟

  1. سلام در جدول بالا توضیح داده شده مبلغش بستگی به معاینه فنی داره و به طور خودکار از حسابتون کسر میشه

 73. سلام کسانی که پزشک هستند و یکباره مبلغ ۱۱۰۰۰۰۰ واریز کردند و مجوز طرح ترافیک سهمیه نظام پزشکی دارند چرا دوباره باید حسابشون را شارژ کنند

 74. سلام من چهارشنبه ی هفته گذشته حسابمو شارژ کردم و چهارشنبه رو رزرو کردم و ۳۶تومن مسدود شد ولی تاحالا هیچی کم نشده هیچ محاسبه ای نشده که بدونم هزینم چقدرشده هرموقع میرم داخل سایت مبلغ مسدودی رو همون ۳۶ تومن میزنه کی محاسبه انجام میشه؟

 75. با سلام من متاسفانه دیروز نزدیک ساعت ۳ بعدالظهر به مدت کمتر از ۳۰ ثانیه برای دور زدن مجبور شدم وارد طرح زوج و فرد بشم آیا جریمه به من تعلق گرفته ؟ و این جریمه چه میزان هست ؟ آیا می شود الان هزینه طرح رو پرداخت کرد؟
  ممنون

 76. سلام من ۳۶ تومن واریز کردم معاینه فنی برتر دارم ساعت ۱۱ وارد طرح شدم اما کل ۳۶ تومان کم شده و چیزی مسترد نشده میخواستم بدوم چرا و چجوری باید پیگیری کنم این مورد رو ممنون

 77. سلام ، در تاریخ ۱۹ دی ، شارژ حسابم انجام دادم و طرح خریدم ولی تا امروز که ۲۹دی هنوز مبلغی کسر نشده ،لازم هست از جایی پیگیری کنم ؟

  1. سلام خیر نیازی نیست احتمالا توسط دوربین ها ثبت نشده
   در سامانه تهران من ورود و خروج خود در طرح را کنترل کنید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *