Last Updated:

استعفای دسته جمعی مدیران ایران خودرو تکذیب شد

در روزهای اخیر برخی از شبكه های اجتماعی در فضای مجازی اخبار مجعولی مبنی بر استعفای دسته جمعی مدیران ایران خودرو منتشر كرده اند كه ایران خودرودیزل تمامی آن را تكذیب كرده است.

شبكه های معاند و ضد انقلاب، در روزهای اخیر اخباری به نقل از مدیر ارتباطات ایران خودرو دیزل مبنی بر شایعه استعفای دسته جمعی مدیران گروه صنعتی ایران خودرو منتشر كرده اند كه هدف آن تخریب مدیران خدوم این گروه صنعتی بوده است.

در شرایطی كه گروه صنعتی ایران خودرو در فضای تحریم و محدودیت های فراوان توانسته تولیدرا رونق بخشیده و از پیچ سخت تحریم ها عبور كند، دشمنان قسم خورده نظام، با انتشار مطالب ناشی از توهم خود، به دنبال ایجاد تنش در تولید و همچنین محیط های كارگری هستند.

[irp posts="4099" name="قیمت خودرو ایران خودرو"]

گروه‌هایی که خود را به دروغ حامی و طرفدار مردم می‌دانند، همچون گذشته با ابزار نفاق سعی در القای وجود تفرقه در جامعه كارگری دارند تا باعث ایجاد التهاب دراین بخش از بازار اقتصادی کشور شوند و همچنان این شبه‌گروه‌ها بر توهم خود باقی مانده و طراحان این سناریو سعی در ادامه استفاده از دروغ و شایعه‌پراکنی برای القای آن به جای حقیقت را دارند،شركت ایران خودرو دیزل این شایعه را تكذیب كرده است.

خانواده بزرگ گروه صنعتی ایران خودرو همچنان با عهد خود با مردم استوار بوده و در سال رونق تولید، همچون گذشته پا به پای آنها در راستای در اهتزاز پرچم پرافتخار كشور درتلاش خواهند بود.