اختلال مشکل سایت پلیس راهور

به گزارش فرمون: اکثر افرادی که به سایت پلیس راهور ۱۲۰ جهت استعلام خلافی و پرداخت جرایم رانندگی مراجعه می کنند با مشکل کندی سایت و … مواجه می شوند و ترجیح می دهند از سایر روشها برای استعلام و پرداخت خلافی خودرو استفاده کنند. این مسئله زمانی که مهلت بخشودگی جرایم رو به پایان است بیشتر اهمیت می یابد.

-سایت راهور جهت امنیت بیشتر، اطلاعات را به صورت آفلاین و با تاخیر یک هفته ای نمایش می دهد و چنانچه بخواهید از تخلفات خود در هفته اخیر با خبر شوید بایستی به دفاتر پلیس +۱۰ مراجعه کنید که مستلزم پرداخت هزینه جداگانه برای پرینت تخلفات و (در صورت درخواست افراد) پرداخت هزینه برای مهر کردن پرینت است.

پیام سایت راهور:

محتویات این بخش از سایت آفلاین بوده وبه هیچ وجه به بانک اطلاعاتی پلیس راهور متصل نمی باشد و یک نسخه بروزرسانی شده با تاریخ مندرج زیر ، از سایت اجرائیات پلیس راهور می باشد .
بدلیل حجم بالای داده هاو عدم ارتباط آنلاین به بانک اصلی ،درحال حاضر بهنگام رسانی اطلاعات بصورت هفتگی مصوب واجراگردیده است.

-از دیگر مشکلات این سایت، کد کپچا است که کاربران اغلب در وارد نمودن صحیح کد دچار مشکل می شوند.

-همچنین در این وبسایت امکان استعلام خلافی موتور سیکلت فراهم نیست و در واقع پلیس راهور هیچ امکان آنلاینی برای استعلام خلافی موتور سیکلت بوجود نیاورده است.

در میان تمامی روشهای موجود برای استعلام خلافی خودرو، یکی از بهترین روشها استفاده از اپلیکیشن ها است. اپلیکیشن فرمون نیز با گردآوری چندین ویژگی کاربردی در یک اپلیکیشن از جمله استعلام خلافی خودرو، نمره منفی گواهینامه، نمایش ریز خلافی ها، امکان پرداخت آنلاین خلافی، هشدار محدوده کنترل ترافیک و زوج و فرد،استعلام بیمه شخص ثالث و … به عنوان یکی پراستفاده ترین و محبوب ترین اپلیکیشن های استعلام خلافی خودرو شناخته می شود. جهت دانلود آخرین ورژن فرمون می توانید روی لینک زیر کلیک کنید:

دانلود فرمون

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *