پیش فروش ایران خودرو شهریور 97

به اطلاع کلیه متقاضیان محترم می رساند، شرایط پیش فروش محصولات ایران خودرو شهریور ماه ۹۷ (مشارکت در تولید)  از روز سه شنبه ۹۷/۰۶/۲۰ لغایت ۹۷/۰۶/۳۱ و یا تا زمان تکمیل ظرفیت و به شرح جدول پیوست ارائه می گردد.

شرایط ویژه بخشنامه :

 در این بخشنامه و در زمان ارسال دعوتنامه، خودروهای قابل عرضه به مشتریان مشخص و اعلام خواهد شد.
در این بخشنامه، پس از فرا رسیدن موعد تحویل خودرو، در صورت اعلام شرکت ایران خودرو و تمایل مشتری امکان تغییر شرایط ثبت نام (تمدید موعد تحویل) با همان شرایط وجود خواهد داشت.
امکان ثبت نام در این بخشنامه صرفاً برای مشتریان حقیقی فراهم بوده و ثبت نام برای مشتری دوم نمایندگی و مشتریان حقوقی مجاز نیست.
قیمت نهایی خودرو در این شرایط، در زمان تحویل تعیین خواهد شد. 

قیمت یش فروش ایران خودرو شهریور 97

زمان فعال سازی این بخشنامه ساعت ۱۱ صبح روز سه شنبه مورخ ۹۷/۰۶/۲۰

  • هدیه همکاری مشارکت در تولید برای موعد تحویل ماه‌های آبان و آذر ۹۸ به مبلغ پیش‌پرداخت معادل ۲ درصد سود مقطوع علاوه بر سود مشارکت اعلامی در نظر گرفته شده است.
  • هدیه همکاری مشارکت در تولید برای موعد تحویل ماه‌های دی و بهمن و اسفند ۹۸ به مبلغ پیش‌پرداخت معادل ۳ درصد سود مقطوع علاوه بر سود مشارکت اعلامی در نظر گرفته شده است.
  • در هنگام صدور دعوت‌نامه صرفا خودروهایی که با توجه به شرایط روز ایران خودرو قابل عرضه باشند، جهت انتخاب در دعوت‌نامه ذکر خواهد شد.
مطلب پیشنهادی  پیش فروش 53 هزار دستگاه از محصولات ایران خودرو از سه شنبه 3 مهرماه

 

7 پاسخ به “پیش فروش محصولات ایران‌ خودرو (از سه شنبه ۲۰ شهریور)”

  1. تو هیچ جای دنیا این نوع بیع و معامله وجود ندارد واقعا متاسفم که تو باید چیزی را که نمیدونی چیه بخری اونم در آینده ایی که کاملا مبهمه اجحاف در حق مصرف کننده در حد لالیگا سازمان حمایت از حقوق مصرف کننده شده یه سازمان بوق

  2. واقعا مردم ایران از این همه فعالیت شما ناراحت میشن چقدر شما خوبن چقدر در خدمت مردمین ۱۴ ماه واسه یه ماشین ! فروش فوری چی میشه اگه نمیتونین بگین توان تولید نداریم واردات آزاد بشه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *